Czy warto poddać się fotoodmładzaniu?

Czy warto poddać się fotoodmładzaniu?

Fotoodmładzanie laserowe jest jedną z metod regenerowania skóry. Metoda ta jest znacznie delikatniejsza niż dermabrazja laserowa czy też peelingi chemiczne. Zabieg fotoodmładzania ma charakter kuracji uniwersalnej, gdyż jedna seria zabiegów likwiduje drobne zmarszczki, słoneczne przebarwienia, piegi czy rozszerzone pory.

Fotoodmładzanie jest zabiegiem bezpiecznym i małoinwazyjnym. Podczas zabiegu emitowana jest specjalna wiązka światła. Odpowiednie urządzenie produkuje fale podążające w różnych kierunkach i mające różną długość. Dzięki laserowemu odmładzaniu w łatwy sposób możemy pozbyć się różnych skutków fotostarzenia.

Zauważalne efekty młodszej skóry można zaobserwować po dwóch lub trzech sesjach. Aby uzyskać zadowalające rezultaty, warto odbyć w odstępach 4-tygodniowych ok. 5 serii naświetleń.

Fotoodmładzanie to świetny sposób, aby nadać skórze świeży wygląd, nie ścierając przy tym powierzchni zewnętrznej naskórka. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny. Po zabiegu twarz można myć wodą i stosować własne kosmetyki.

Kiedy poddać się fotoodmładzaniu?

Zabieg fotoodmładzania warto wykonać, kiedy na skórze pojawiają się łagodne zmiany naczyniowe, jak trądzik różowaty, rumień twarzy czy teleangiektazje. Ponadto zabieg stosuje się w przypadku występowania piegów lub posłonecznych zmian pigmentowych. Kiedy na naszej skórze pojawiają się strukturalne zmiany, czyli zwiotczenie, zmarszczki czy rozszerzone pory, fotoodmładzanie również jest doskonałym rozwiązaniem.

Mimo tego, że skóra po zabiegu wygląda bardzo dobrze, są też pewne minusy. Jednym z nich jest wysuszenie skóry, dlatego między zabiegami należy pamiętać o odpowiednim nawilżaniu i dotlenianiu. Po odbyciu serii naświetleń trzeba też pamiętać, że rezultaty nie będą trwały wiecznie i należy poddawać skórę odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym.

Rezultaty fotoodmładzania są tak imponujące, że każdego miesiąca coraz więcej kobiet decyduje się na taki zabieg. Należy pamiętać, że serię zabiegów powinna poprzedzić konsultacja lekarska.

Problemy:

1 Comment

  1. Przechodziłam taki zabieg i efekty były wręcz powalające. Nie nastawiałam się na wielką zmianę, a jednak taka zaszła.

    Odpowiedz

Opinie i komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapraszamy do kontaktu