Depilacja męska – usuwanie owłosienia u mężczyzn

Depilacja laserowa u mężczyzn

W przeszłości mężczyzna poddający się zabiegowi depilacji był zjawiskiem niezwykle rzadkim. Mało kto decydował się na to, aby depilować sobie klatkę piersiową, plecy, pachy czy inne miejsca. Dziś sytuacja jest całkowicie odmienna i coraz więcej mężczyzn decyduje się na depilację. Najczęściej panowie poddają się laserowemu usunięciu owłosienia.

Na depilację laserową decydują się panowie w różnym wieku – nie ma tutaj żadnej reguły. Najczęściej depilowanymi miejscami są plecy i pachy, ponadto wielu mężczyzn decyduje się na depilację brzucha, klatki piersiowej, karku, ramion, pośladków, twarzy czy nóg. Zainteresowaniem cieszy się też laserowe usuwanie owłosienia z innych miejsc.

Powodów, dla których mężczyźni decydują się na zabieg depilacji laserowej, jest wiele. Mogą to być kwestie zawodowe, estetyczne lub po prostu panująca moda. Laserowe usuwanie owłosienia wykonuje się kilkakrotnie w regularnych odstępach czasu. Ilość zabiegów zależy od części ciała, która jest depilowana.

Warto laserowo usunąć owłosienie, szczególnie wtedy, gdy jest ono dość gęste i rzuca się w oczy. Zabieg z użyciem lasera diodowego LightSheer™ XC jest bezpieczny, skuteczny i zapewnia trwałe efekty.

4 komentarze

 1. Mnie się udało mojego męża namówić na depilację. Był owłosiony prawie jak małpa, na początku mi to nie przeszkadzało, ale w końcu zaczęło przeszkadzać. Teraz wygląda o niebo lepiej. I sam jest bardzo zadowolony że się zdecydował na ten krok.

  Odpowiedz
 2. Niestety nasze społeczeństwo jest dość zacofane i często jak facet sobie ogoli cokolwiek poza brodą, to zaczynają się prostackie teksty typu „pedał” itp. Moim zdaniem ogolone nogi czy klatka piersiowa u mężczyzny wyglądają o wiele bardziej higienicznie i estetycznie niż masa owłosienia 🙂

  Odpowiedz
 3. Oj często widuje się na ulicy mężczyzn, którym przydałaby się taka depilacja laserowa:)

  Odpowiedz
 4. Ja w liceum sobie ogoliłem nogi, bo miałem bardzo owłosione i wszyscy potem na w-f mnie wyśmiewali, ale kobiety bardzo doceniają gdy mężczyzna jest ogolony lub wydepilowany, więc gorąco polecam panom, szczególnie depilację. Ja zainwestowałem i efekty mega zaje…

  Odpowiedz

Opinie i komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapraszamy do kontaktu