Depilacja laserowa – laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa

Laserowe usuwanie owłosienia za pomocą lasera diodowego LightSheer ™ XC to na 100 % skuteczny i bezpieczny zabieg. Laser diodowy LUMENIS Light Sheer to najskuteczniejsze urządzenie na świecie. Jego  reputacja jest potwierdzona certyfikatami i badaniami ośrodków medycznych na całym świecie. Najważniejsze jednak – laserowe usuwanie owłosienia laserem Lumenis doceniają pacjenci na całym świecie. Do chwili obecnej nie powstał tak bezpieczny i skuteczny system do trwałej depilacji laserowej.

Kosmetolog Agnieszka Kacunel – właścicielka Studio Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Cosmetix – posiada najdłuższe w Polsce, udokumentowane, 15 letnie doświadczenie w depilacji laserowej urządzeniem Light Sheer firmy LUMENIS.

Depilacja laserem warto wiedzieć:

Zabiegi depilacji z użyciem lasera dają trwałą redukcję owłosienia w przeciwieństwie do wielu systemów IPL które często tylko czasowo hamują wzrost włosa na kilka miesięcy.

Decydując się na zabieg depilacji laserowej warto pamiętać, że powikłania aż w 99% są efektem małego doświadczenia, źle przeprowadzonej ( lub braku ) szczegółowej konsultacji oraz systemów ( najczęściej IPL nieznanych producentów ) o nie potwierdzonej skuteczności, bez certyfikatów bezpieczeństwa.

Depilacja laserowa – to najskuteczniejsza metoda trwałej depilacji, zapewniająca trwałe efekty. Najnowocześniejszy sprzęt i wysokie kwalifikacje personelu są dla naszych klientów gwarancją 100% satysfakcji i pełnego bezpieczeństwa.

Usuwanie owłosienia metodami takimi jak golenie, depilacja mechaniczna czy depilacja woskiem daje krótko trwałe efekty, a długo terminowo są też kosztowne. Warto policzyć ile czasu tracimy na depilacje. Proste metody depilacji jak maszynka, woskowanie czy kremy depilujące są równie czasochłonne jak i kosztowne – warto sobie policzyć stracony czas i koszty zabiegów zwykłej depilacji wykonywanych latami

Często po wielu zabiegach depilacji woskiem często powstają stany zapalne mieszka włosowego, podrażnienia czy wrastanie włosów w skórę.

Jeśli masz problem z odrastającymi włoskami i podrażnioną skórą w najdelikatniejszych miejscach, najlepszym rozwiązaniem jest dla Ciebie depilacja miejsc intymnych, wykonywana za pomocą lasera diodowego. Laserowe usuwanie owłosienia jest niewątpliwie mniej bolesne i bardziej skuteczne niż tradycyjna depilacja głęboka wykonywana przy użyciu wosku czy depilatora.

Depilacja laserowa bikini umożliwia trwałe pozbycie się niechcianych włosków. Brzydkie odrosty, podrażniona skóra, dyskomfort na plaży – to już przeszłość. Laserowa depilacja pozwoli Ci się cieszyć jedwabiście gładką skórą całego ciała a zarazem zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

 

Depilacja laserowa dla mężczyzn
Czytaj więcej o depilacji laserowej
Przygotowanie do zabiegu
Przeciwwskazania do depilacji laserowej
Działanie lasera diodowego