Powiększone usta bez botoksu

Powiększone usta bez botoksu

Niejedna kobieta marzy o tym, aby mieć pełne, ponętne usta. Jak to zrobić, używając wyłącznie kosmetyków?

Jeśli nasze usta mają prezentować się atrakcyjnie, pierwszym krokiem, jaki należy podjąć, jest właściwa pielęgnacja. Każdego dnia na noc warto stosować ochronne pomadki, a od czasu do czasu wykonać delikatny peeling przy pomocy specjalnych preparatów lub zwykłej szczoteczki do zębów.

Efekt powiększonych ust zapewniają preparaty zawierające kolagen i błyszczyki z chili. Niemniej jednak błyszczyki z chili powodują początkowo pieczenie i nie każdej kobiecie metoda ta przypadnie do gustu.

Jeśli powyższe metody nie są zadowalające, można spróbować powiększyć usta optycznie. Są na to odpowiednie sposoby. Można np. nałożyć trochę białego, połyskującego cienia nad górną wargą. Spowoduje to, że górna warga będzie wydawać się znacznie pełniejsza.

Mając małe usta, nigdy nie malujmy ich ciemnymi kolorami, gdyż pogarszają one sytuację. Przy powiększeniu ust najlepiej sprawdzają się połyskujące odcienie z drobinkami. Załamują one światło, dzięki czemu usta wydają się większe.

Usta możemy też powiększyć optycznie przy odpowiednim użyciu szminki. Przed pomalowaniem nią ust należy wcześniej obrysować je konturówką. Obrys powinien być bardzo delikatny i wychodzić poza naturalną linię ust. Później cały kontur wypełniamy szminką. Należy pamiętać, aby kolor szminki idealnie pasował do koloru konturówki.

3 komentarze

  1. Ostatnio kupiłam sobie błyszczyk z chili. Pieczenie było lekko wyczuwalne, ale dało się z tym żyć:) Usta rzeczywiści wydają się jakby lekko powiększone:) Polecam:)

    Odpowiedz
  2. A co sądzicie o tak zwanych botox party? Czy to rozsądne? Bo mnie się wydaje, że to niezbyt dobry pomysł robić takie rzeczy, delikatnie rzecz ujmując.

    Odpowiedz
  3. Botox to dość kontrowersyjna sprawa. Niektóre kobiety wyglądają po tym naprawdę fajnie, inne jak monstra 🙂 Ja osobiście może kiedyś się poddam, na razie radzę sobie naturalnymi metodami.

    Odpowiedz

Opinie i komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapraszamy do kontaktu